GARDENA 11120-20 tlakový postřikovač (1,25 l)

Kód: 11120-20
Značka: GARDENA
589 Kč 589 Kč / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručení
tlakový postřikovač, nádoba 1,25 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šikovná manipulace díky dodatečnému otvoru
Druhý otvor s odměřovací zátkou na nádobě umožňuje praktickou funkci 3 v 1 pro snadné plnění, odměřování a vyprazdňování. Eliminuje se tím potřeba odšroubovat hlavu čerpadla a prsty zůstávají suché.

Funkce 360°
Funkce 360° zajišťuje, že není nasáván vzduch, a to bez ohledu na úhel držení tlakového postřikovače. Tím je zajištěno, že je neustále nasáván a rozstřikován konstantní objem kapaliny, takže při každém stisknutí rukojeti lze dosáhnout velké plochy.

Flexibilní mosazná tryska
Pevná mosazná tryska je nejen nastavitelná (tenký paprsek a rozprašovací mlha), ale také zvláště odolná z důvodu vysoce kvalitních materiálů. Navíc může být nastavena pod úhlem až 90°, což umožňuje pohodlnou aplikaci pod listy, aniž byste museli ohýbat zápěstí.

Praktické vybavení
Jako příslušenství lze vložit nylonový filtr (není součástí balení). Používá se zejména k filtrování domácích postřiků proti škůdcům. Vhodné recepty na ekologickou, a tedy udržitelnou přípravu, jsou k dispozici na webu www.gardena.de.

Všechno přehledně
Odečtení úrovně jeho naplnění je díky průhlednému pruhu velmi snadné. Okamžitě tedy víte, kolik kapaliny ještě v nádobě zbývá.

Bezpečnost
Pojistný ventil uvolňuje tlak z nádoby, když je ho příliš mnoho, čímž je zaručena bezpečnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové postřikovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: