Doprava a platba

Způsoby a cena doručení
  • Česká pošta - balík Do ruky: Zboží Vám zašleme prostřednictvím České pošty na fakturační, případně doručovací adresu, je-li tato zadána v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu. Také Česká pošta Vám zašle v den expedice SMS s číslem balíku pro sledování a také odkaz na případnou změnu data doručení. V den doručování budete telefonicky kontaktováni pracovníkem České pošty, který si ověří, že budete moci balíček převzít. Doručování probíhá následující pracovní den po podání zásilky v odpoledních hodinách. V případě nepřevzetí balíku, bude uložen po dobu 7 dní na Vaší dodací poště. Tento způsob dopravy je možný pouze pro zásilky o celkové hmotnosti max. 50 Kg, za tento způsob přepravy účtujeme poplatek za poštovné a balné ve výši 120,- Kč vč. DPH.
  • Přepravní služba DPD: Zboží Vám zašleme prostřednictvím kurýrní služby DPD na fakturační, případně doručovací adresu, je-li tato zadána v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce – DPD a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. Tento způsob dopravy je možný pouze pro zásilky o celkové hmotnosti max. 50 Kg, za tento způsob přepravy účtujeme poplatek za poštovné a balné ve výši 149,- Kč vč. DPH.

Možnosti způsobu platby
  • Dobírka: Platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. U zásilek odeslaných prostřednictvím kurýrní služby PPL je možné dobírku uhradit platební kartou přímo řidiči.
  • Bankovní převod: Platba bankovním převodem na účet provozovatele internetového obchodu Dilna-zahrada.cz (č.ú. 33366682/0800), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky.Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.