Doprava a platba

ČESKÁ POŠTA - Balík do balíkovny

Dopravné: 69 Kč

Zboží vám připravíme k osobnímu odběru na vybraných pobočkách a depech České Pošty (až 2000 výdejních míst, na některých místech výdej 24 hod. denně). V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá ČP avízo o uložení (e-mail/SMS).

ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu

Dopravné: 114 Kč

Zboží vám zašleme na kteroukoli z 3800 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete a na které je tato služba nastavena. V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá dopravce Česká Pošta avízo o uložení zásilky na poště (e-mail/SMS).

ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky

Dopravné: 120 Kč

Zboží vám zašleme prostřednictvím České pošty na fakturační, případně doručovací adresu. Česká Pošta následně po zavedení zásilky do systému zasílá zákazníkovi emailem avízo o podání zásilky s číslem balíku - pro sledování průběhu přepravy. V případě nepřevzetí balíku, bude zásilka uložena po dobu 7 dní na dodací poště.

DPD - kurýrní služba

Dopravné: 149 Kč

Zboží vám zašleme prostřednictvím kurýrní služby DPD na fakturační, případně doručovací adresu. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce – DPD a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.


Platba dobírkou

Poplatek: 39 Kč

Platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. U zásilek odeslaných prostřednictvím kurýrní služby DPD lze platit pouze platební kartou.

Platba bankovním převodem

Poplatek: ZDARMA

Po dokončení objednávky Vám zašleme informace o čísle účtu a způsobu úhrady objednaného zboží na Váš e-mail. Vaše zboží bude expedováno ihned po připsání požadované sumy na účet a naskladnění.

Platba platební kartou

Poplatek: ZDARMA

Zabezpečená (3D-Secure) platba kreditními kartami VISA a Master Card. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet provozovatele. Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

Platba online bankovním převodem

Poplatek: ZDARMA

Online platba prostřednictvím přímého bankovnictví banky zákazníka (Raiffeisenbank, Komerční banka, Money Bank, mBank, Sberbank, Fio banka, Česká spořitelna). Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena.


Platební metody realizované přes GoPay

Platební brány GoPay, pomocí kterých realizujeme vybrané platební metody provozuje společnost WORLDLINE S.A./N.V, která je držitelem povolení od ČNB (České Národní Banky) a podléhá přísné regulaci ČNB. Veškeré předávání citlivých údajů probíhá zabezpečeným šifrovaným spojením pomoci SSL a nebo 3D-Secure. Klient má jistotu bezpečí svěřených údajů jako např. číslo kreditní karty.

Žádné citlivé údaje, jako zůstatek na účtu, číslo kreditní karty a další informace se nedostanou k provozovateli Dilna-Zahrada.cz - provozovatel Dilna-Zahrada.cz zjistí pouze výsledek transakce.